Northern Pirates a RUDIG SANDSTORM 2014.

publikováno 04.05.2014 (aktualizováno 05.05.2014)

Při sobotním ránu, kdy teploměry ukazovaly něco málo nad 6°C, padla otázka, zda se něco podnikne. Po předání rad typu teplého oblečení a po návratu horké vany jsme se vydali k Northern Pirates , kam jsme byli pozváni na příjemné posezení s následnou vyjíždkou na přivítání sezony.Při příjezdu k Norhern Pirates jsme napočítali zhruba 20 skalních motorkářů což při teplotě 6 stupnů je pochopitelné.Cesta byla, z důvodu nepříznivého počasí, zkrácena jen na okruh blízkého okolí, což tedy nikomu nevadilo a spíše to všichni přivítali. Po návratu na klubovnu jsme se posilnili gulášem a tak napůl se pozvali k Pazourkům, kde se slavily narozeniny. Dort byl výborný, zábava adekvátní a kafe přijemně teplé. Po jemném zahřátí jsme se vrátili ke svým studeným strojům, a vyrazily jsme pro další členku party Renču do Kadaně.Poté jsme vyrazily směr Vroutek, kde se pořádal již 2 ročník RUDIG SANDSTORM 2014. podívaná to byla příjemná, zážitek to byl pěkný. Jen to počasí nám mohlo více přat. Ale co, nepršelo, a to bylo hlavní. Už jen vzhledem k místu pořádání závodu. Medvídek pustil slinu, a nejen on, nad vrtulníčkem, který natáčel závod. A že to záběry byly opravdu povedené a profesionalní. Ale o tom si můžeme nechat jen zdát, minimálně do doby, než někdo z nás nevyhraje ve sportce. Po nějakém čase, kdy nohy byly studené, z nosu kapalo a čaj byl vypitý, se zavelelo a vydali jsme se směr naše domovy. Náš odjezd byl zpožděn faktem, že si kolemjdoucí povšimli toho, že Dadly má na vestě nášivku Jawa. Vzpomínky se rozjely a kuřáci pálili jednu cigaretu za druhou. Po složení pár komplimentů, sázce na to, která ze slečen motorku položí první, se už opravdu jelo směr teplo domova. Renča se po delší době radovala, že ona bude ta první doma. A tentokrát jsme ji to snad všichni záviděli. Postupně se naše skupinka rozutekla a po dnešním dnu zůstaly jen červené nosy, promrzlé prsty a dobrá nálada...

Tak zase příště.

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.