Úvod » Akce 2020

8. Vyjížďka – Bav se a pomáhej 2020

publikováno 26.11.2020

Letošní, v pořadí již osmá, charitativní akce Motorkářů Droužkovice se uskutečnila v sobotu 29. srpna 2020 na koupališti v Droužkovicích u Chomutova pod názvem 8. Vyjížďka – Bav se a pomáhej.

Stejně jako v předešlých letech i letos byla naše pomoc zaměřena na ty, kteří pomoc svého okolí potřebují. Michalka Bernardová je desetiletá dívka z Otvic u Chomutova, která trpí dětskou mozkovou obrnou, diparézou s kvadrupostižením, strabismem a opožděným psychomotorickým vývojem. Ve svých 10 letech stále nechodí, neleze, sama nesedí. Přesto je to vnímavá, zvědavá a usměvavá dívka, která má ráda hudbu a společnost, a to především společnost ostatních dětí.

I v letošním roce byl program akce nabitý kvalitní hudbou. Svým hudebním vystoupením celý program odstartovala teplická kapela MELODICA, následovaly kapely CUMBAL z Mostu, žatecká ALIANCE ROCK, LIBERATE ze Sokolova, TOXIC PEOPLE ze Šluknovského výběžku a celý program ukončil chomutovský Fat Bat a KABÁT BAND CV.

Všichni zúčastnění se zřekli svých honorářů ve prospěch nemocné Michalky a díky všem návštěvníkům akce, sponzorům a všem, kteří se na pořádání akce podíleli a pomáhali, se podařilo, i navzdory počasí a letošní nelehké situaci, vybrat krásných 47 615 Kč.

Poděkování patří sponzorům – Obec Droužkovice, Jan Okénka, ACTHERM, spol. s.r.o. Chomutov, PULS investiční s.r.o. a všem, kteří svou účastí pomohli, přišli se pobavit a pomohli tak Michalce svou návštěvou.